Kompetens och engagemang som ger resultat

Kontakt

Öppettider

Måndag-Torsdag      8.30-16.00
Fredag                     8.30-15.00
Lunch                      11.30-12.30

Välkommen till oss!

LR Revision & Redovisning Nyköping AB
Brunnsgatan 5 B
61132 Nyköping

Tel 0155-205690

Anna Ericsson

Kontorsansvarig

Direktnr 0155-20 56 97
E-post anna.ericsson@lr-revision.se

Arne Westerlund

Auktoriserad redovisningskonsult

Direktnr 0155-20 56 98
E-post arne westerlund@lr-revision.se

Lars-Åke Svensk

Revisor

 

Tina Andersson

Auktoriserad redovisningskonsult

Direktnr 0155-20 56 95
Mobil +46 (0)70-300 74 42
E-post tina.andersson@lr-revision.se

Stefan Klein

Revisorsassistent

Direktnr 0155-20 56 94
Mobil +46 (0)70-206 50 25
E-post stefan.klein@lr-revision.se

Chatarina Pettersson

Redovisningskonsult

Direktnr 0155-20 56 93
Mobil +46 (0)70-305 56 93
E-post chatarina.pettersson@lr-revision.se

Patrik Ericsson

Godkänd revisor

Direktnr 0155-20 56 96
Mobil +46 (0)70-655 10 20
E-post patrik.ericsson@lr-revision.se

Aktuellt

Uppdatering krispaket till Svenska företag 20-03-26

läs här


Uppdatering krispaket till Svenska företag 20-03-18

läs här


Krispaket till Svenska företag, mars 2020

läs här


Sänkt krav på aktiekapital

läs här

Generationsskifte och försäljning av företaget

läs här

Budget 2020

läs här

Budgetproposition för 2020

Läs här