Kompetens och engagemang som ger resultat

Kontakt

LR Revision & Redovisning Nyköping AB
Brunnsgatan 5 B
61132 Nyköping

Tel 0155-205690

Anna Ericsson

Kontorsansvarig

Direktnr 0155-20 56 97
E-post anna.ericsson@lr-revision.se

Arne Westerlund

Auktoriserad redovisningskonsult

Direktnr 0155-20 56 98
E-post arne westerlund@lr-revision.se

Tina Andersson

Redovisningskonsult

Direktnr 0155-20 56 95
Mobil +46 (0)70-300 74 42
E-post tina.andersson@lr-revision.se

Stefan Klein

Revisorsassistent

Direktnr 0155-20 56 94
Mobil +46 (0)70-206 50 25
E-post stefan.klein@lr-revision.se

Chatarina Pettersson

Redovisningskonsult

Direktnr 0155-20 56 93
Mobil +46 (0)70-305 56 93
E-post chatarina.pettersson@lr-revision.se

Patrik Ericsson

Godkänd revisor

Direktnr 0155-20 56 96
Mobil +46 (0)70-655 10 20
E-post patrik.ericsson@lr-revision.se

Aktuellt

Uppdaterat 200703: Aktuellt kring Corona för svenska företag

Läs mer här


Förslag till omställningsstöd för företag som tappat mer än 30 % i omsättning…

Fortsätt läs här


Newsletter March 2020

Support for companies in connection with the current outbreak of coronavirus (COVID-19) pandemic in Sweden. Read more here


Sänkt krav på aktiekapital

läs här

Generationsskifte och försäljning av företaget

läs här

Budget 2020

läs här

Budgetproposition för 2020

Läs här